Skip to main content

RO Forum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Öncelikle herkese selamlar, 21 yaşındayım çok küçük yaşlardan beri oyun oynuyorum. KOyla başlayan MMORPG maceram herkesin de aşina olduğu sebeplerden dolayı yarım kaldı. Rise Online konusunda ise çok umutluyum, umarım çok farklı bir yönetim anlayışıyla "pay to win" olmayan emek verenin karşılığını aldığı bir oyun olacaktır. Umarım alfa testlerine katılma fırsatını yakalarım.
Alıntı
#2
Alfa testlerini herkese açık yapip en azindan herkesin denemesi ve buglarin kapanmasi konusunda daha kisa sürede yardimi dokunacagi kesin. Ayrica yoğun ilgiden dolayi lag oluşup oluşmayacagi konusunda da oyunu teet etmiş olunur ve asıl oyun başlamadan bu sorunu ( olursa eğer) başlamadan halletmiş olurlar. Umarim gerekli yerler bu mesajimizi görüp bizi kaale alirlar kardeşim
Alıntı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task