Skip to main content

RO Forum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Merhabalar

Konu

#1
25 yaşındayım izmirden katılıyorum yarışmaya arkadaşlar hepimiz gibi bende eski bir knight online oyuncusuydum çok uzun bir sürede oynadım ama zamanla kendilerini geliştirmek ve oyuna yenilik yerine batırdıkları için çoğumuz gibi para ver kazan olan bir oyunda tutunamadık ve bu sebepten yeni oyunlar aramaya başladık. Ama son zamanlarda videolarını gördüğüm Rise online baya bi ümit vaad ediyor bizler için umarım söylediklerini yerine getirebilirler ve bizler için yeni bir heyecan verici oyun tahsil ederler. Alfa testine yetişemedim tekrar açılması ümidiyle. Merakla ve heyecanla bekliyoruz. İyi çalışmalar.
Alıntı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task