Skip to main content

RO Forum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Rise Online ne zaman çıkacak?

Konu

Question #1
Rise Online ne zaman açılacak ?

Klas Game tarafından Unreal Engine 4 (UE4) oyun motorunda tasarlanan Rise Online World’ün geliştirilmesine azimle devam ediliyor. Oyuncuların merakla beklediği şu anda, sadece oyundaki görüntülerinden bile oldukça etkilenilen ROW ne zaman çıkacak? Bu sorunun cevabı gelişmeye doymayan ve oyuncularının deneyimlerine önem veren bir oyun için net olmayabilir. Alfa sürümünün Mart ve Nisan aylarında oyuncularla buluşacağı beklentiler arasında. Devasa haritalar ile kendisine sınır koymayan Rise Online World’ün çıkış tarihi, silahlar ve efektler, bug, oyuncuların acil destek taleplerine hızlı çözümler, eşit ve adil bir oyun anlayışı gibi yapımcının önceliklerine bağlı.

Alfa, kapalı beta, beta ve official için bildirim almak için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

https://forum.ro.web.tr/konu-rise-online...n-kayitlar
Alıntı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task