Skip to main content

RO Forum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Rise Online World alfa için kayıt işlemi nasıl yapılır?

Konu

#1
Merakla beklenen Türkiye’nin ilk MMORPG oyunu Rise Online World, uluslararası oyuncu platformlarında sıkça konuşuldu.

Çekirdek geliştirici ekibiyle Klas Game şuana kadar oyuncularda gözlemlediği his ve düşünceleri dikkate alarak ROW’un ilk halinin görüntülerini bizimle paylaştı. 
* Bakınız : https://forum.ro.web.tr/forum-videolar

Görüntülerden sonra yeteri kadar heyecanlanan, geliştirilmesine katkı sağlarken eğlenmek isteyen oyuncular, alfa sürümünü beklerken, kayıtların yeniden açılma ihtimalini değerlendirerek bu fırsatı kaçırmamayı hedefliyorlar.

Bu konuda, forum içerisinde bildirim alabilmeniz için bir başlık mevcut : https://forum.ro.web.tr/konu-rise-online...n-kayitlar

Alfa sürümü yayımlandıktan sonra anında haberdar olup ilk deneyim sahibi olmak isteyenler yukarıda verilen ROW Ön Kayıt sayfasından yararlanabilir. Ayrıca ilk deneyim hakkına sahip sınırlı kişiler arasında yerinizi almak için işinizi şansa bırakmayın. ROW hakkında sizi tüm detaylarıyla, güncel olarak bilgilendirecek forumumuza katkıda bulunabilirsiniz.

Resmi ön kayıt için : https://www.riseonlineworld.com/
En son düzenleme: 02-27-2020, 02:51 PM Bach!.
Alıntı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task