Skip to main content

RO Forum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Rise Online World Hakkında

Konu

#1
Rise Online World, yapımcılığını ve yayıncılığını Türk şirketinin ( Klas Game & RokoSoft ) üstlendiği, geliştirme aşaması dört yıl sürmüş olan,
Türkiyede geliştirilmiş en büyük oyun prodüksiyonudur.

Oyunun yapımcılığını RokoSoft üstlenirken, yayıncılığını ise RokoGame üstlenmektedir.

Rise Online World, özellikle Türk MMORPG oyunseverlerin beklediği; sürükleyici, yüksek görsel kalitesi kuvvetli, akıcı PK (Play Killer) deneyimi ve özgün senaryosu ile oyuncuların deneyimine sunulmuş olup, son teknolojiler ile donatılmış Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilmiştir.

PvP / PvE ağırlıklı bir oyun modeli olan Rise Online World, akıcılığı ve sunduğu yüksek kalitedeki görsellik ile gelişmiş MMORPG oyunlarından biridir.

Rise Online World, her biri alanında bilgili kırk kişilik yazılım ve üç boyutlu artsit grafiker ekibi ile yaklaşık dört yılda geliştirilmiş dev bir prodüksiyondur. Bu dev prodüksiyonun arkasında
oyuncuların istek ve tecrübelerini dikkate alabilecek on beş yıllık bir hizmet ve deneyim bulunmaktadır.

Rise'lamaya hazır mısın?

Yayıncı: RokoGame
Yapımcı: RokoSoft
Dil: Türkçe, İngilizce
Platform: Windows
Yayınlanma Tarihi: 2020 *Planlanan
Ülke: Türkiye, Global
Oyun Motoru: Unreal Engine 4
Oyun Modeli: MMORPG

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task