Skip to main content

RO Forum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Merhaba arkadaşlar. Adım Ali. 32 yaşındayım. Eski knight oyuncusuyum. Yıl 2006 ydi sanırım oyuna başladığımda, 2012 yılında bıraktım komple. Ara ara geri dönme niyetim oldu ama artık oyun bizim o eski kemik kadronun istediği oyun değildi. Hani şu knight in en keyif verdiği dönemler vardı ya işte o zamanlar internet cafede yıllarımızı feda ettiğimiz oyun bu oyun o oyun değildi yani. Şimdi Rise Online tanıtımlarını izledim ben de o yılların verdiği heyecan yine oluştu. Türk yapımı olması ayrı bir heyecan oluşturdu. Bakalım inşallah beklentilerimizi fazlasıyla karşılar. Çünkü benim gibi içinde heyecan oluşan o eskiye özlem duyan çok kişi var.
Alıntı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task